| WhiteCat_2117 a întrebat:

Hi! TPU! Fetelor am si eu o rugaminte la voi! As vrea un style de par cret dar nu sa fac parul cret ca placa (il am deja cret)vreau sa-l aranjez cumva si nu stiu cum imi trebuie. pana vineri! Daca ati putea sti cumva dar ceva care se poate face acasa nu la coafor! Plspls!:03

Răspuns Câştigător
| Vögeln a răspuns:

Cred ca te referi la acele bucle de coafor...
http://www.youtube.com/watch?v=8Y2kMXdcZbU
Sper ca te'am ajutat;)
Funda;;)?

2 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

Si sora mea are parul cret dar tot timpul se da cu spuma sa nu mai fie asa cret. Uite ea il are cret foarte tare si i-am facut eu parul undulat cu placa de par si a iesit super buclele au iesita mai mari si i-a stat foarte bine.sau date cu spuma si intindeti parul cu detetele, baga mana in par si trage ca sa nu mai fie foarte cret si cretii sa arate mai bine.asa face sora mea si merge ii sta bine ca daca nu il aranjeaza zici ca are o oaie in cap. incearca si tu cu spuma si mai intinde-l putin.bafta

| raluca18 a răspuns:

Poti sa iti iei o jumatate de par pornind din sus in jos si sa iti printi cu un elastic fie sa ti-l dai cu spuna si sa ti-l lasi pe spate