| AlabalaAnonim a întrebat:

Salutare... am parul semi cret si nu prea stiu cum sa mi-l aranjez. Precizez ca e lung (il las sa creasca dar totusi imi trebuie o freza ceva) pana mai creste. Pana acum imi ajunge peste ochi cam. vreo idee cum as putea sa-l aranjez sa arate bine?

2 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Nu ai precizat daca esti fata sau baiat dupa nume mi se pare ca baiat big grin. Mai bine iti tunzi bretonu si iti faci creasta, e foarte sexy si fetelor le plac baietii cu creasta.Dar o freza te arata bine dupa forma fetei.Mai bine iti intrebi coafeza.Succes!

| corinusdeplus a răspuns:

Pai fa-ti o poza la fata cu bretonul prins si incarca-ti poza pe taaz.Este un site super misto si daca esti fata cum cred eu,sigur iti va placea si iti faci si o idee despre cum ti-ar sta cu diferite frizuri,machiaje, nuante la ochi, etc...Bafta!