| mikey06982 a întrebat:

Hi! vreau si eu niste exercitii eficiente pentru picioare, am o impresie ca sunt grase si mi-e jena(
Ms anticipat :* Funda happy

3 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Pai daca sunt grase trebuie sa slabesti, exercitiile pentru picioare o sa le faca mai mari deoarece muschiul va creste, daca vrei sa stii cum sa slabesti rapid si natural citeste asta :
http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-slabesti-rapid/

| cristiandu273 a răspuns:

Buna,Stai in pat si din cand in cand mai fa miscare zilnica, aproape in fiecare zi.

| RalluOfr a răspuns:

Si eu ma simt la fel si de o saptamana am inceput sa fac genoflexiuni. Am inceput cu 10, 15, 25, 35-38! Ai sa faci dupa 2 zile febra musculara! Funda?