| Saya_1767 a întrebat:

Holla! Daca iau supradyn vitamine chiar daca nu mananc mult, exista riscul sa ma ingras? Funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vitaminele nu ingrasa, este doar o idee preconceputa. Iti fac pofta mai mare de mancare si daca nu mananci la fel ca inainte, este normal ca o sa te ingrasi putin. Dar nu din vina vitaminelor, ci a cat/ce mananci happy

3 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Eu iau supradyn de 2 ori pe an, sau o data si nici nu m-am ingrasat nici nu am slabit.Greutatea era neschimbata.

Răspuns utilizator avertizat
| music4ever a răspuns:

Vitaminele nu ingrasa ele te fac sa ai pofta de mancare