| AnonymousB a întrebat:

Http://www.gotica.ro/contact.html Magazinul e din Bucuresti, daca dau comanda din Onesti in cat timp ajunge? si cat ar costa transportul? si platesc la posta nu? :)

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Magazinul livreaza prin curierul national Fan Courier sau in unele situatii prin Bookurier/GLS curier (pentru localitatile indepartate de orasele mari). Plata se face la curier si este de 16 lei pentru colete mici si 20 lei pentru o pereche de incaltaminte sau colet asemanator. Posta n-are nici o legatura aici. Daca coletul este mai mare se comunica telefonic pretul transportului.

| AnonymousB explică (pentru Salontanul):

Vreau sa imi iau o rochie :3 Multumesc

| Salontanul a răspuns (pentru AnonymousB):

N-ai pentru ce! Nu era un secret. Scrie pe site-ul lor.