| stefyk97 a întrebat:

Idei cum sa ma imbrac la balul mascat al scolii va roghappy

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Vampir. cauta pe youtube tutoriale cu machiaj de vampir. vei gasi o gramada.

sau tot pe youtube poti gasi multe alte teme de bal mascat ( sau te poti inspira si din tutorialele pentru halloween )

| RebbeSKhon a răspuns:

Ia-ti o rochie pe tine, du-te la un magazin si cumpara-ti o masca. Pantofi : sandale sau tocuri. Funda te roog.

| Dragutzica_2613 a răspuns:

Daca esti fata, imbraca-te cu o rochie albastra si pune-ti o masca draguta! Cuafeaza-ti parul altfel si da-ti cu un parfum de la Sephora!
Nu vei trece neobsevata!

Răspuns utilizator avertizat
| andreea_4336 a răspuns:

Pai poti sa te imbraci ca o diavolita sau ca o printesa,politista, iepurasi, cantareata etc. Poti sa te imbraci in ce vrei tu! Ce iti place tie! Sau poate chiar ce ai vrea sa te faci cand o sa cresti mare!

| dannadny a răspuns:

Cel mai bine ar fi in vampirlaughing)mult machiaj negru la ochi si fata data cu machiaj alb.Si un costum negru cu rosu

| DianaSerban a răspuns:

Intr-o regina cu o masca alba doar la ochi cu rochie lunga si niste tocuri de 12 cm
bafta!
pup:X:X:Xkiss