| ElenaMariaSingurelu a întrebat:

Îmi cade foarte mult păr, oare parul căzut poate fi donat?

Răspuns Câştigător
| PatriziaDaniela2334 a răspuns:

Buna! Depinde cum iti cade... daca iti cade de la radacina, si mai mult..nu un fir 2... PROBABIL poate fi donat. Daca ti se rupe si automat iti si cade atunci nu cred ca poate fi donat. Funda?

| Elena_Maria_1997_yqzB a răspuns (pentru PatriziaDaniela2334):

Cade mult, și de la rădăcină

| PatriziaDaniela2334 a răspuns (pentru Elena_Maria_1997_yqzB):

Cred ca se poate. Intereseaza-te de pe net, de la parinti sau prieteni. O zi buna!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se doneaza fir cu fir

| Elena_Maria_1997_yqzB a răspuns (pentru suntserios):

Nu e fir cu fir ca îmi cade foarte mult, am deja o grămadă de păr, l-am ținut ca să ma interesez dacă se donează și asa sau nu