| FlorinCiokan a întrebat:

De ce ii cade cainelui meu rottweiler 1 an 2 luni parul?
L-am spalat dupa o lunga perioada cu geld e dus, Oare gelul de dus ar fi problema? Pentru-ca pana acum nu i-a mai cazut parul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| costel_4263 a răspuns:

Salut.daca mananca paine.ai descoperit enigma.de la paine, cade la grew parul.

| Coserea_Georgian_1996 a răspuns:

S-ar putea dar poate o avea o boala!