| CocaCola2013 a întrebat:

Am parul foarte foarte rar, si imi cade foarte mult. Ce as putea face sa mi se mai indeseasca parul, si sa nu mai cada excesiv?

3 răspunsuri:
| KittyKa a răspuns:

Poti cumpara un sampon anti-cadere a parului... Sau daca nu, poti sa folosesti uleiul de ricin. Daca vrei, te poti documenta pe internet despre tratamente naturiste cu ulei de ricin. Bafta, papa :p

| CocaCola2013 explică (pentru KittyKa):

Am de la gerovital impotriva caderii dar mi se pare ca imi cade mai mult ca inainte

| ade2000ade a răspuns:

Buna, stiu ca suna ciudat, dar gazul opreste caderea parului. Daca nu vrei sa folosesti gazul, exista un tratament de la vichy, dercos neogenic. happy