| Pufulete456 a întrebat:

Imi cade parul! Nu stiu de ce dar mereu cand parul meu ajunge sa creasca mai lung, cam pana la buric laughing...incepe sa cada si nu il pot lasa mai lung de atat; adica trebuie neaparat sa il tund sad Va rog ajutati-ma ce pot face ca sa intaresc radacina :d Fundaa big grin

Răspuns Câştigător
| QuiPp a răspuns:

Incearca tinctura de ardei iute de la Cosmetic Plant, este contra caderii parului si pentru cresterea rapida a parului.Tot ce trebuie sa faci este sa te dai cu el de 2 ori pe zi, la radacina big grin.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Impotriva caderii parului iti recomand sa incerci asta:
o lingura de gaz, o lingura rom, o sticluta de vitamina A(uleioasa), un galbenus de ou.Amesteci bine, aplici pe parul spalat, incepand de la radacina spre varfuri.Lasi timp de o 1/2 ora, clatind apoi foarte bine parul.
Tratamentul se poate face la 2 saptamani.
Te pup!