| Anonima09 a întrebat:

Dau funda! Deci, am parul destul de lung cam pana la buric. dar imi cade foarte tare. ce pot sa fac? adica as vrea ceva natural, nu sa cumpar. si nici sal tund. va roog ajutati-ma:-s mersi:*

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

Iti tai putin varfurile ca sa se regenereze, gasesti la plafar fiole de la gerovital pentru caderea parului sunt bune toate produsele de la gerovital, eu ma clatesc si cu otet.1 data la 2 sapt.imi fac masca cu ulei de masline extravirgin, e foarte buna, o lasi sa actioneze 1 h, in timp vei vedea rezultatele, macar poti incerca iti zic din propria experienta.Succes!

1 răspuns:
| elea a răspuns:

Te tunzi si te speli cu sapun de casa. funda big grin