| NoNamess a întrebat:

Unaa Am si eu o nedumerire :S. Am Avut parul lug pana la fund:d si m-am tuns\filat( daca il dau in fata ajunge pana la buric) cam asa de lung este acum

in fata este taiat pana la parbie ( asa era la moda ) si am carare intr'o parte

as vrea sa ma tund Scene( Sin) dar mama nici nu ma lasa sa ma tund d'apoi scene

si nu stiu ce sa fac

cum sa o conving?

deja m-am certat c ea pe tema asta de 10000000 de ori si ( la mine trebuie sa faca consiliu cu toata familia ca sa ma lase sa ma tund)

va rog hellp

funda

Răspuns Câştigător
| Dakota a răspuns:

Pai
1) Este parul tau
2) Presupun ca tine la parul tau. Adica. poate cand era mica il vroia si ea atat de lung si nu avut acest succes...
Si cum u il ai. vrea sa se bucure laughing
Incearca sa i spui ca oricum va creste... si ca. o respcti ca are grija de tine si de parul tau. dar ar fi cazut sa te lase. si roag o fff frumosbatting eyelashes

1 răspuns:
| Nokitochikushi a răspuns:

Moda sa stii ca nu te faceineaparat frumoasa happy prieena mea are parul pana mai joc putin de gat... dar doream sa il aiba cum al ai tu happy sa stii ca e un vis al baetilor sa aiba parul asa de lung love struck happy