| lyTTTT a întrebat:

Imi da si mie cateva retete de mancaruri pe care le-a mancat si a slabit, bine cu sport? va roog :d Pentru ca as vrea sa ma pun sa tin dieta si sa fac si sport ca tot e vacanta, va multumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci printr-o alimentație săracă în calorii ( http://calorii.oneden.com/ ) și mișcare fizică zilnică pentru arderea caloriilor.
Nu există diete minune.
La mulți ani!
Pa, pa.

| goldraluca a răspuns:

Daca faci cura o sa ti se lase burta, ca a unei femei care abia a inascut!