| georgy_7464 a întrebat:

Imi poate spune cineva un tratament pentru par eficient? Am firul de par foarte subtire si se ingrasa repede.

3 răspunsuri:
| Diav0la a răspuns:

Infuzie concentrata din urzica si frunze de nuc cu care sa iti limpezesti parul dupa spalat timp de cel putin 2-3 luni. La un litru de apa pui sa se fiarba circa 5 minute o cantitate consistenta din cele doua plante dupa care lasi sa se raceasca si o folosesti. E recomandat masajul in timpul folosirii infuziei astfel incat substantele active sa patrunda in piele.

| Elena0210 a răspuns:

Consulta un dermatolog. Ti se va face un test si ti se va da un tratament!

| okei a răspuns:

Nu noi iti putem spune ce e bine pentru tine happy Cel mai bine ar fi sa consulti un dermatolog deoarece el te poate trata happy nu orice sampon, balsam, solutii si rassolutii sunt pentru fiecare gen de parhappy Repet: Consulta un dermatolog. O zi buna si bafta cu parul!