| Emanuel_Radu_1993 a întrebat:

Imi poate sugera si mie cineva tratamente pentru caderea/regenerarea parului la barbati!
As prefera sa primesc informatii de la cineva care a folosit si a obtinut rezultate pozitive! Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Am un amic al carui par s-a regenerat vizibil printr-un masaj energic zilnic al scalpului.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu folosesc o loţiune de la Gerovital cu petroleum şi un şampon anticădere, iar în 2 zile.3 fire de păr mi-au căzut. Şi pentru mătreaţă am folosit tot un tratament de la Gerovital şi am scăpat de mătreaţă.dar am respectat ce scrie pe spatele loţiunii.
O seară bună!

| Brigitt a răspuns:

Ulei de masline! Cel mai bun! Iti zic din proprie experienta, am parul luuung si imi cadea rau dupa ce am nascut, am folosit ulei de masline, inainte de baie cu o jumate de ora-o ora. Face minuni

| Brigitt a răspuns:

Si masajul face mult bineinteles, masezi parul cu uleiul de masline, dupa aia samponezi de 2 ori ca sa nu ramana in par