| SmileAgain a întrebat:

Imi puteti da niste exercitii pentru abdomen in special pentru arderea grasimii si a colaceilor? Unul care sa dea rezultate vizibile.

4 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Incearca zumba fitness- mi se pare cea mai buna metoda pentru ardere a grasimilor de pe tot corpul. este antrenant si nici nu ti dai seama cand trece timpul:*

| Adeniy a răspuns:

Intra pe youtube la Pop Pilates.

| GroparitaVeselaUcenicaGroparuluiVesel a răspuns:

Incearca abdomenele, stai intinsa pe spate si nesprijinidu-te de pat, ridic abdomenul sus.Alt abdomen, tot in aceeasi pozitie, ridici picioarele.Iar ultima:din picioare te apleci si iti atingi varfurile picioarelor. Sper ca te-am ajutat!happy

P.S.Nu-ti cer funda deoarece tu decizi si imi place ca te-ai bazat pe acest site, TPU., caci pe internet gasesti o gramada de exercitii.happy