| Anonigga a întrebat:

Sall all, puteti sa-mi recomandati un supliment bun pentru arderea grasimii care la-ti incercat si voi... vreau sa scap de grasimea de pe abdomen!
fac sala si mananc destul de sanatos...

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, e mai slab decat arzatoarele de grasimi ( gen de 7-8 ori mai slab ), dar e mai bun decat nimic.

mananci multe proteine ( mai multe decat atunci cand puneai masa musculara ) si carbohidrati spre zero ( doar dupa antrenament ).

8 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Animal cuts!

| Anonigga explică (pentru florynmondialul):

Suplimentele de la pronutrition sunt bune?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Anonigga):

Bune ca orice firma romaneasca... si asta spune tot laughing

Ia Animal Cuts sau lipo 6, termina cu "pronutrition" sau alte prostii ieftine.

| Anonigga explică (pentru Cosmin86):

Dar de mancat ce ar trebui sa mananc ca-sa nuscap si de masa musculara?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Anonigga):

Da, astea sunt arzatoare de grasimi ( iron cuts si lipo 6 ), iar celalalt ( l-carnitine ) este un lipotropic mult mai slab.

tu alegi ce preferi.

| Anonigga explică (pentru Cosmin86):

Mersi!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Anonigga):

Da, e mai slab decat arzatoarele de grasimi ( gen de 7-8 ori mai slab ), dar e mai bun decat nimic.

mananci multe proteine ( mai multe decat atunci cand puneai masa musculara ) si carbohidrati spre zero ( doar dupa antrenament ).