| BruneTTe a întrebat:

Imi puteti recomanda o pudra buna? Care sa tina in frau tenul gras? Multumesc.

4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Pudra minerala, orice firma, sau folosesti o lotiune tonica pentru ten gras

| BruneTTe explică (pentru danielaxyz):

Folosesc.Ba chiar am tratament de la dermatolog. Dar in zilele cu soare puternic si caldura peste limite in zona nasului si a fruntii tot se intampla ca pielea sa fie mai uleioasa. De asta intrebam.

| gabriella85 a răspuns:

Buna hai sa iti dau un pont.pt ten foarte gras(asa cum il am si eu)folosesc un sapun pe baza de sulf(gasesti la plafar-6.50 ron), pentru excesul de sebum.(eu il folosesc de ceva timp si a facut miracole cu pielea mea, in numai 3 zile mi-au disparut cosurile). RECOMAND