| Hariboo a întrebat:

Imi puteti spune cele care au folosit crema de shea pentru vergeturi daca este buna? Adica daca si'o facut vreun efect? In cat timp? Si daca are rost sa imi iau eu am pe picioare destul de multe

2 răspunsuri:
| Hariboo explică:

Va rog sa imi pune'ti si un link cu crema pe care mi'ati recomanda`o happy va rog mult :*

| ema_4030 a răspuns:

Nu stiu nimic de crema asta dar eu am folosit tot pentru vergeturi o crema de la asla vital si si-a facut efectul binisor insa de tot nu vei putea niciodata sa scapi de ele... oricum nu se vor mai vedea atat de rau.