| FunnyLoOVe a întrebat:

Am vergeturi pe picioare, mai exact, jumatatea de sus a piciorului, si am folosit doua tipuri de creme impotriva vergeturilor, de la Avon si de la Gerocosen, cea de la Avon nu a avut nici un efect, iar cea de la Gerocosen a dat rezultate vizibile dar numai daca imi dau mereu, adica de 2-3 ori pe zi(mai mult timp, un an, cam asa)si nu prea am timp sa imi dau de atatea ori pe zi. Ce crema sau altceva imi recomandati pentru a scapa de vergeturi, dar sa aiba si efect si sa scap repede de ele?batting eyelashes

Va rog, ajutati-ma...

3 răspunsuri:
| Izy a răspuns:

Vergeturile nu se vindeca niciodata, doar se amelioreaza aspectul pielii in timp.

| danny99 a răspuns:

Vergeturile provin de la intinderea excesiva a pieli si nu se vindeca niciodata. e adevarat ca poti sa le mai estompezi dar resemneazate NU LE MAI POTI VINDECA

| Deni4you a răspuns:

Stiu cum e, am avut si eu. Eram disperata, nu stiam ce crema sa-mi iau, pana cand o prietena mi-a recomandat Supliform, o crema de care poate nu ai mai auzit, dar sa stii, e foarte eficienta. Datorita complexitatii substantelor bioactive si a efectelor sinergice, previne si amelioreaza celulita, vergeturi, depuneri adipoase nedorite, e. t. c.
O poti gasi la farmacie.
Succes si sper sa scapi cat mai repede de vergeturi!
Pupici***!