| Bibi_Bianca_1995 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce poveste v-a placut cel mai mult din recreatia mare?big grin care a fost cea mai amuzanta?!
(in afara de carnetul carnetului)...

1 răspuns:
| SkumpikaCata a răspuns:

Pai nustu exact care a fost cea mai amuzanta pentru ca mai toate episoadele sunt amuzante! dar mi-a placut aia in care femeia aceea facea un documentar despre copii! cel mai mult imi plac scenele in care arata si copii de la gradinita! mie cel mai mult mi-a placut ala cu patratul trasat pe asfalt! pupici pa-pa