| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati niste exercitii care dau roade rapid pentru abdomen?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

fa abdomene

| Lionsgate a răspuns (pentru mona):

Mona e bine cu abdomene dar in timp iti afecteaza coloana, mai ales daca ai si lipsa de calciu.

| Anddreee a răspuns:

Trebuie sa faci exercitii cardio(gasesti si pe youtube), ele ard grasimea si in paralel poti face si abdomene. Poti sa faci numai abdomene pana crapi ca nu scapi de grasime in veci. Si mai ales sa ai grija la alimentatie, e foarte importanta.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Uite aici tipuri de exerciții pentru mușchii abdominali, cu video
http://translate.google.ro/....../translate

Răspuns utilizator avertizat