| andreiyo50 a întrebat:

Ce exercitii pentru abdomen imi recomandati cu exceptia abdomenelor?

5 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Incearca programul "Abdomen plat"

http://www.flatbellyprogram.com/ro/main.html

| Serendipity17 a răspuns:

Mai important e dieta decat exercitiile. sunt o multime de slabanogi cu abdomen si aia nu fac nimic si sunt o multime de grasi care se lauda ca fac o multime de exercitii pentru abdomen si nu se vede nimic decat burta (muschii au dar sunt acoperiti de grasime ). personal imi place cel in care te tii de o bara si iti ridici picioarele cat mai sus. nu stiu numele exercitiului o. O