| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Imi recomandați si mie un fond de ten de la care nu iti apar cosuri?
Eu folosesc Fit me de la Maybelline si Catrice si sunt groazniceee, imi apar imediat dupa ce ma demachiez 2, 3 cosuri de la ele. Am un ten acneic mixt si chiar nu mai stiu ce sa incerc.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Daca nu îți cureți tenul înainte și după csf...

| Anonimafarahaz2 explică (pentru Catrice):

Il curat extrem de bine si inainte si dupa. Am o rutina chiar foarte bine stabilită de la dermatolog darrrr tot imi apar?‍♀️

| DianaTPU a răspuns:

Eu folosesc de ceva timp fond de ten de la Dermacol si sunt multumita. Am ten sensibil, se irita rapid si produsele de la ei au fost bune pana acum. Am folosit la inceput si Vichy Dermablend dar mi se parea ca imi astupa porii prea mult. Iti sugerez: https://www.crisalis.ro/......e-ten.html