| Nextone a întrebat:

Imi spune-ti va rog de unde pot comanda parfumul victoria's secret very sexy for her nr 2? Nu il gasesc nici cumsad

4 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna, il poti comanda chiar de pe site-ul lor oficial http://www.victoriassecret.com/beauty/very-sexy-fragrance-collection.Trimit colete si in Romania, in 3-4 zile maxim iti ajunge la usa :)

| Dezinteres a răspuns (pentru ElizzaTPU):

In 3-4 zile?happy Frumoasa gluma happy
Order usually arrives within 14-21 business days (for in-stock items only) after the shipping date.
O zi linistita happy

| ElizzaTPU a răspuns:

Nu e nici o gluma, eu am comandat inainte de sarbat de iarna si mi-a ajuns coletul in max 4 zile lucratoare. O zi buna si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cautat la Sephora?