| Ancutza05 a întrebat:

Cum scap de cosurile mici de pe frunte? Cateodata imi apar si cosuri care dor. Pls urgent!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Incearca crema de galbenele. Este foarte buna!

| alexxxu a răspuns:

Apeleaza la Zinerit...se gaseste in farmacii..este foarte bun, iti spun din experientahee heesi costa in jur de 35leiwinkingFunda?smug

| LolaKiss a răspuns:

Eu folosesc un unguent numit Baneocin. Pe mine m-a ajutat. Sper ca si tu sa-ati rezolvi problema cu cosii.

| ony_3293 a răspuns:

Buna, cazurile pot diferi de la om la om, asa ca cel mai bine sa te duci la dermatolog si iti va da un remediu. Dar ca sfat sa nu iti tii parul pe frunte mai ales vara, lasa pielea sa respire si cosurile nu vor mai aparea, sa nu incerci sa le spargi si sa nu incerci fond de ten ca va inrautati situatia. Mult NOROC, SPER CA TI-AM FOST DE AJUTORwinking. fUNDA happy>?