| RockOut4ever a întrebat:

In 2011 se va purta parul ondulat sau parul drept?

Răspuns Câştigător
| Dety a răspuns:

Drept e cel mai cool:X
fundita

15 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Bineinteles asa cum iti sta tie mai bine. Sa zicem ca se poarta buclele, dar poate ca pe tine arata ca naiba. Deci, buclele nu sunt pentru toata lumea, dar nici parul drept.

Depinde foarte mult de tinuta ta. De exemplu, la o tinuta sport parul drept arata super, sau o tinuta mai fresh [pantaloni scurti, tricou] porti parul drept.
Dar la o rochita, fusta, etc. poti purta si bucle, te fac sa arati mai dulce.

| T30D0RA a răspuns:

Cum iti sta mai bine, nu e o regula. happy

| mmeee79 a răspuns:

Buna.In 2011 se va purta coafura care te prinde mai bine. Mie intotdeauna mi-au placut buclele. Poti sa iti faci parul cum doresti, intins sau drept.ca nu e asa de greu sa-ti faci bucle sau sa ti-l intinzi cu placa...

Un an nou minunat!

| Melissssa a răspuns:

Eu spun sa ti-l faci asa cum tie iti sta binee:Xbig grin
SARBATORI FERICITE!
Funda?hee hee
asa de sarbatorilaughing

| Ciprian a răspuns:

Parul ondulathappy

| maryse_9270 a răspuns:

Din ce am citit si din ce am vazut si auzit la elevizor se va purta parul drept...

| GuessWho a răspuns:

Pai moda diferentiaza de la an la anhappy
ANul asta s-a purtat parul mediu si ondulatbig grin
Banuiesc ca la anul cu siguranta parul drept si lung pe spate sau poate scurthappy

| Anonima_1513 a răspuns:

Cum iti sta mai bine e cel mai importantwinking

| alexkoopa a răspuns:

In 2011 voi purta ce imi place mie si ce cred eu ca imi sta bine. Cred ca toata lumea ar trebui sa faca la fel. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.hee hee cum vrei :*

| sticksulet a răspuns:

Nu stiu, dar eu in noaptea dintre ani (maine seara) voi avea parul drept, facut cu placa de parbig grin

| Luts02 a răspuns:

Se poarta parul cum ti-e tie bine.nu trebuie sa te straduiesti sa fii la moda.Sa te simti tu bine.

| Overseer a răspuns:

Drept 1000%

| barzuk a răspuns:

Eu zic ca drept. A fost si va fi la moda.winking

| andrutzykazana a răspuns:

Buna eu cred ca iti porti parul cum iti place