| jojojojome546 a întrebat:

Stiti cum sa fac parul sa sta perfect drept fara placa,? se arde,si nu pot purta breton din cauza ca e ondulat, nu-l mai suport!

Răspuns Câştigător
| AllexutzaMeOriginalOfficial a răspuns:

Cu peria aia rotunda si cu feonul...Iti recomand sa il indrepti dupa ce te speli pe cap ca se indreapta mai bine decat daca e uscat.happy
Funda?!

2 răspunsuri:
| pustoaica18 a răspuns:

Spala-te cu sampon de la herbosophy. Nu sta foaaarte drept, dar e ok.

| Patricia99 a răspuns:

Poti sa cumperi un spray special pentru par ca sa nu se arda si asa poti sa folosesti placa linistita happy