| CoRaL33 a întrebat:

In cazul in care am parul foarte des si cu firul gros,ce-as putea sa-i fac sa nu mai fie foarte des, sau macar sa fie firul subtire?

Răspuns Câştigător
| Bijou15 a răspuns:

Pai apa oxigenata subtiaza firul... dar in acelasi timp iti si deschide culoarea parului.Fi foarte ATENTA sa nu-ti intre in ochi! Te dai dupa spalare si o lasi pe par, pana se usuca.Pur si simplu te clatesti cu ea, nu o mai dai jos.
Sper ca te-am ajutat :*!

1 răspuns:
| Mirela77 a răspuns:

Eu il filez de la radacina. Cerei coafezei acest lucru va sti despre ce este vorba.