| DarKnNNeS a întrebat:

La Balul bobocilor o sa am o intrebare : Ce ai face daca ai iesi Mister boboc! Cine stie ce sa raspund. ceva frumos! Funda

2 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Sunt fata dar uite ceva: in primul rand vreau sa multumesc tuturor celor care mi-au oferit aceasta sansa, mi-au dat o noua speranta, mi-au dovedit din nou ca trebiue sa ai incredere in tine desi nu eram singurul care merita acest premiu

| byeddy a răspuns:

Cand am fost mister boboc, am zis ceva de genul"Sunt convins ca si alti baieti de aici ar fi meritat acest premiu si cu siguranta soarta m-a adus langa aceasca superfa fata(miss boboc), va multumesc si ne vedem pe holurile scolii"