| Bia_6294 a întrebat:

In Iunie merg in excursie. Cum as putea sa imi prind parul [nu il vreau facut cu placa, am parul lung si breton]? Si cum sa ma imbrac? Link`uri va rog puppy dog eyes Nu am nici o idee. FUNDAAAA love struck

4 răspunsuri:
| flashback a răspuns:

Facut cu ondulatorul:X Si un tricoul alb niste blugi si o bluza happy

| busuioc_7790 a răspuns:

In blugi, un tricou cu un hanorac in caz daca e frig iar la par il faci ondulat si la breton cret intr-o parte.te rog fundita.

| olly_2983 a răspuns:

Parul ar putea fii prins intr-o coada la spate si bretonul ca o clama http://www.google.ro/......tp?/imgres cam asa bretonul...de imbracat o pereche de blugi, o maleta mulata sau ticou mulat si o bluza de trening. fundita?