| ukukuku a întrebat:

Heii maine merg in excursie cu clasa.Nu am idee cum sa ma imbrac. Nu vreau sa-mi iau trening! Cum as putea altfelhappy?

Răspuns Câştigător
| Rose123 a răspuns:

Pai daca mergi in excursie oricum trebuie sa te imbraci in ceva comod, avand in vedere ca probabil vei petrece mult timp in autocar si apoi pe diverse drumuri(mai mult sau mai putin "netede" laughing )...deci un tricou, niste pantaloni din bumbac/blugi mai flexibili si nu chiar foarte stramti laughing si poate o jacheta/un hanorac ar fi ok thinking