| anonim_4396 a întrebat:

Sall friends...sambata viitoare merg intr-o excursie cu autocarul(dureaza toata ziua). Merg cu clasa. Ce am putea sa jucam? Cum sa ma imbrac(vreau orice combinatie numai sa fie tare)? Cum sa imi prind parul? laughing astept cele mai tari idei. Funda!

2 răspunsuri:
| Asdfghjklove69 a răspuns:

Mersi! Mai astept!

| diavolita_4468 a răspuns:

De imbracamite alegi tu...de pris parul la fe.dar de jocuri poti alege sa zukati:cu o mingie, in autocar daca este puteti sa va jukati cu un set de carti asa va trece mai repede timpul.te pup doolce si bafta in excursie