| stefanutzstefan a întrebat:

In toamna as vrea niste blugi stramti ce culori rosii galbeni verzi cu ce i-as putea asorta am 1 metru 90 si 67 de kg nu se vad kilogramele

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| DemonicaMrx a răspuns:

Tricou pe umar ochelari de soare la moda bascheti geaca de piele, oja neagra si vei fi cea mai cool si daca ai bretonul lung dal intr-o parte da nu dupa ureche! succes la moda!

| kitty00 a răspuns:

Am vazut intrebarea asta de o gramada de ori insa cred ca poti cu :->smugsmug un tricou si cu o camasa descheiata, adidasi si sapca de rapper originala.sau cum a spus elena.si daca as fi in locul tau nu as alege dintre ele decat rosii si verzi, iar in loc de galben as lua mov inchis.winkingFunda?

| deyutza135 a răspuns:

Pai cu o bluza cu maneca trei sferturi de culoare portocalie si sau o jacheta rosie cu adidasi si o sapca

| OxanaBotna a răspuns:

Cu niste ghete, maiou si jacheta neagra fundAAAA