| stefanutzstefan a întrebat:

In toamna as vrea niste blugi stramti ce culori rosii galbeni verzi cu ce i-as putea asorta am 1 metru 90 si 67 de kg nu se vad kilogramele si altii spun ca pantalonii rosii sunt de gay dar vad o multime de baieti imbracati si ce culori

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tricouri cu pop art da. dar dk esti manele noi merge si cu un tricou polo =)

| Ađřıαηηα a răspuns:

Aia care spun ca pantalonii rosii sunt degay inseamna ca n-au mai iesit din casa de ceva timp sa vada ce se poarta laughing

| Ađřıαηηα a răspuns:

Aia care spun ca pantalonii rosii sunt de gay inseamna ca n-au mai iesit din casa de ceva timp sa vada ce se poarta laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Alleksaandra a răspuns:

Si care ar fi intrebarea? daca par de gay? mie nu mi se pare asa. O multime de baieti poarta blugi stramti cu culori de genu' asta

| MeePinkGirl a răspuns:

In primul rand incearca sa consulti revistele de fashion online pentru barbati. iar in al doilea rand fi mai degajat. Nu conteaza ce spune restul' lumii, din moment ce tu te simti bine ^^. asa. si... consider ca s-ar asorta perfect cu un maieu/tricou alb cu un print dragut. simplu ^^. sa fi mai sigur incearca sa consulti revistele de fashion online pentru baieti.