| stefanutzstefan a întrebat:

In toamna as vrea niste blugi stramti ce culori rosii galbeni verzi cu ce i-as putea asorta am 1 metru 90 si 67 de kg nu se vad kilogramele ce culoare?

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Eu zic galbeni sunt foarte cool. toamna se poarta de la nuantele de galben deschise pana la cele mai inchise. eu cred ca te-ar avantaja foarte mult galbenul.

| 1000bodies a răspuns:

Du-te ma cu intrebarea asta...

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Aşa,îmbracă-te ca un homosexual de la circ.

| kitty00 a răspuns:

Dupa cum ti-am mai spus pantalonii sa aiba culoarea verde, rosie sau mov inchis.Ii poti asorta cu un tricou si o camasa descheiata, adidasi si o sapca de rapper original sau cu o jacheta, adidasi si sapca.

| YouNoob a răspuns:

Ii poti asorta cu inca 33 kg

| baicu_1517 a răspuns:

Ba anorexicule cum ai tu 1.90 si 67 kg.esti prea os.mergi si tu pe la sala sa ai macar 75-80 kg.