| Piㄨㄨy a întrebat:

Am si eu o mica problema si sper ca ma veti putea ajuta. In ultima vreme m-am ingrasat putin mai ales in zona pulpelor si am facut si putina "burtica". Deci intrebarea este: Imi puteti recomanda niste exercitii pentru a slabi in zonele in care m-am ingrasat? Multumesc anticipat si binenteles ofer funda!:*

Răspuns Câştigător
| Blu3Li0n a răspuns:

Eu iti recomand sa faci sport si cu timpul vei slabi si iti mai recomand sa tii dieta sa mananci altceva la care vei slabi..Deci majoritatea oamenilor fac foarte mult sport si tie iti recomand la fel... funda?big grin