| beatriz_1407 a întrebat:

eu nu prea manank decat 1-2 mese pe zi si at foarte putin dar in ultima vreme m-am ingrasat vreo 3-4 kg si se vad cam naspha cum credeti ca as putea slabi? mersi:*

1 răspuns:
| mihai_6493 a răspuns:

Cantitatea e mai putin importanta. Poti manca 3 mese pe zi lejer, dar aportul de calorii trebuie sa fie scazut. Incearca sa te feresti de grasimile animale incat acestea sunt cele mai daunatoare. Si niste exercitii de fitness nu ar strica daca esti asa preocupata de corpul tau. Da-mi mesaj, de curiozitate, cu greutatea si inaltimea ta.