| Ea a întrebat:

In ultima vreme nu am putut sa dorm, datorita unor probleme de familie, iar acum se manifesta oboseala mea. Se cunosc toate impuritatile de pe fata si am cearcane.asta pe langa durerile de cap si de inima pe care le am.in fine... aveti idee cum as putea sa scap de cearcane si de impuritati pana la ora 12? Mentionez ca nu vreau sa folosesc fond de ten.

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Aplica comprese reci cu ceai de musetel si feliute de castravete, vei vedea ca iti vei reveni.

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Fa-ti o compresie cu pliculete reci de ceai de musetele, aplica cartofi cruzi pe suprafata ochilor si incearca sa te odihnesti mai mult.Si in cazul in care nu poti sa dormi incearca sa bei o cana cu lapte cald care cu siguranta iti va face bine.
Mult succes!winking

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Pana azi la ora 12 poti eventual sa scapi de cearcane - dormind mai mult si aplicand comprese cu ceai rece sau chiar gheata... De impuritati e cam greu sa scapi atat de repede. Ar trebui sa folosesti fond de ten...

mlm
| mlm a răspuns:

Incearca sa cresti cantitatea zilnica de apa ce o consumi.Bafta.

| mioara a răspuns:

Incearca si bea seara la culcare ceai verde sau de tei