| onlyme_3202 a întrebat:

Fetelor, imi puteti spune ce sampon sa folosesc? mi se ingrasa parul la 2 zile dupa spalat.

Răspuns Câştigător
| nadia a răspuns:

Eu dupa ce ma spal cu sampon ma clatesc cu otet, iar vara cand frunzele de nuc sunt verzi imi strang zece frunze, le fierb 15 minute iar apoi ma clatesc cu apa aceea

4 răspunsuri:
| georgia a răspuns:

Eu folosesc elseve anti rupere ca am parul fffffff lung. da nu mi se ingrasa pana la 6-7zile. iarna ma spal mai rar la par si nu am problema cu ingrasarea, da vara ma spal la 2 zile.incearca poate este ok.bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spalate din ce in ce mai putin pe cap

| jasmina a răspuns:

Eu folosesc sampon Advance Technique de la Avon de cel putin sapte ani (pentru par gras) si nu l-as schimba pentru nimic in lume.Am ajuns sa ma spal doar o data pe spt.Inainte ma spalam tot asa ca tine.