| FataCuProbleme a întrebat:

Am mai pus odata o intrebare despre parul gras.Acum ma spal cu sampon de urzica de la Naturis.Am citit undeva ca samponul de urzica controleaza secretia de seebum.Curata bine parul dar tot se ingrasa dupa 3 zile...Ii trebuie mai mult timp sa-si faca efectul?

1 răspuns:
| TheoT a răspuns:

Pai cam dupa 3 saptamani ar trebui sa se vada rezultatele.Ai putina rabdare si incearca sa te limpezesti cu otet de mere (mirosul dispare dupa ce te usuci).