| Andreea50 a întrebat:

Inca o recomandare, va rog : spuneti-mi un dermatograf / creion de ochi bun pentru waterline. Sa nu iau din nou teapa si sa-mi curga in coltul interior al ochilor.

2 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Cel mai bun este cel de rimmel london si tine pana la 6 ore iar raportul calitate-pret este f bun.Insa daca ai posibilitatea sa iti cumperi unul mai scup eu til recomand pe cel de la MAC. Iar acel fard cu pensula este de asemenea f bun numai ca trebuie sa ai multa dexteritate si bani in plus pentru pensula speciala

| ELLSSA a răspuns:

Nu se mai poarta acek creionas micut de ochii.acum e acelk fard cu acea pensulica mica mica si subtire.ai fi mult mai naturala cu el.