| Ronnie35 a întrebat:

Care e cel mai bun creion dermatograf negru pentru conturul ochilor? De preferat unul care in momentul in care trasezi, sa nu te doara pleoapa. Sunt bune creioanele-gel pentru ochi de la Avon? Argumente pro si contra. !

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În urma trasării nu trebuie să te doară pleoapa, în consecință ai de fapt nevoie de un control oftalmologic.
Pa, pa.

| UndergroundFolklore a răspuns:

Eu am un creion-gel de la Avon.E bun, se "manuieste" destul de usor.Dar daca nu folosesti o baza de machiaj, nu iese nimic.

| Sappho a răspuns:

Poti sa ti iei si un tus, e mult mai rezistent, culoarea este mai intensa si privirea devine automat mult mai expresiva.

| pupyiul a răspuns:

Creion Ada romanesc, ma mir ca a rezistat pe piata, dar e cel mai bun, desi au aparut atatea altele "de firma' intre timp. Costa mai nimic si e foarte moale, exact ce vrei tu.
http://www.styledetector.eu/