| evellinalalala a întrebat:

De azi, (07.05), am vazut ca in coltul interior al ochiul stang ca mi s-o invinetit sa spun asa in interior nu stiu exact ce este as vrea sa-mi spuneti, poate avea ca si cauza ca nu m-am demachiat aseara? Dar n-as vrea sa vedeti doar cauza asta adica, sper sa nu fie ceva grav si la ambi ochi, nu in ochi nu stiu cum sa explic in termeni, spre exemplu cand ne dam cu dermatograf la ochi ei bine acolo in zona aia la ambi am doar cate 1 punct mic negru, repet nu e in OCHI! Ci unde ne dam cu creion negru!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| naty1919 a răspuns:

Poate te-ai invinetit si nu mai sti cum te-ai lovit sau poate e de la machiaj a ramas o urma si arata ca o vanata.
Daca te doare e clar ca te-ai lovit sau ai ceva acolo du-te la un doctor oftalmolog si te ajuta el
FUNDA happy!