| anonim_4396 a întrebat:

Inelele la baieti sunt sexy?
Daca da, pe care degete?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si de inel, ceva cat mai simplu in genul unei verighete arata ok.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar ale pe penis

| sierra1 a răspuns:

Cu cât mai multe (aur la greu) cu atât mai atractiv...

| Crackman a răspuns:

Inele pe care stiu eu sunt numai sa rupi caiba mufawinking

| ziftode a răspuns:

Pe toate 21 de degete
da, spre deosebire de fete, baietii au 21 de degete, doar ca degetul cu numarul 21 nu este la o... mana big grin

| Kogaion a răspuns (pentru ziftode):

Mai degraba bile pe degetul 21laughing)

| Lostlyric a răspuns:

Clar. Da-l naibii de caracter, da-o naibii de inteligenta. La naiba cu farmecul, umorul si alte alea. Tranteste-ti un inel si ai rezolvat treaba. O sa iesi pe strada si or sa pice tipele in limba dupa tine, ca in reclama Axe.
Revenind la lucruri serioase, de ce ai purta un inel pornind de la acest considerent: daca te face sa pari sexy sau nu? Cui crezi ca i-ar pasa? Multi nici nu-l vor observa.

| dragodana a răspuns:

Salut! Toti care au raspuns pana acum bat campii cu gratie. Unul mai "destept" decat celalalt.
For real:mi se pare mai sexy pe aratator(nu conteaza mana).Si asta pana la o varsta.Gen pe la 23 ani nu mai este asa cool.