| AxyAxyMaxy a întrebat:

Deci, asta e` o intrebare pentru baieti 14-17 ani tongue cam asa, vreau sa va spun ca eu nu sunt genul de fata Sexy si cu multe inelele, machiata etc. ma inelegeti? Deci sunt mai mult genul sport si mai mult ma intereseaza sa ma simt comfortabil in hainele pe care le port dar sa aiba si putin stil [oricarei fete ii place asta no? on the phone Vreau sa va intreb daca e bine asa cum sunt sau sa devin genu` cu inele si machiajuri? Adica, vou cum v-ar placea o fata? happy

Răspuns Câştigător
| Alisstor a răspuns:

Vad ceva aici. Singurele raspunsuri pe care le vad sunt de la fete. Ok, fi gata sa auzi si opinia unui baiat.
Eu respect (si de sigur, imi plac+consider ff sexy) fetele care nu se machiaza excesiv. Este de prost-gust. Sportul e foarte important si mi se pare ca cele mai HOT outfits sunt cele sport. De inele, sa fiu sincer, noi baietii nu le observam. (cati baieti ai vazut sa vina la tine si sa-ti zica ceva de genul... "ce cercei frumosi ai azi" sau "ti-ai schimbat cumva coafiura" -nu cred ca se scrie asa. dar asa stiu ca se pronunta laughing. Deci, NICI sa nu te gandesti sa te schimbi. Ramai asa. Si farama aceia de stil face totul. Dar ideea e sa nu fie in exces sau vei ajunge ca Lady Gaga. Ramai asa si o sa te placa toti baietii, si daca nu ai inele si tzoale care sa iasa in evidenta, tot poti fi sexy, si desi nu te cunosc, te ASIGUR ca esti. Toate cele bune. Sper ca te-a ajutat sfatul meu.

5 răspunsuri:
| Laura_2393 a răspuns:

Am vobservat ca ai pus intrebare pentru baieti dar imi permit sa iti raspund pentru ca si eu mi-am pus aceasta intrebare cand am avut varsta ta.
Depinde ce fel de iubit ti-ai dori sa iti faci in viitor, un baiat dat cu gel, cu percing, inbracat ultima moda sau un baiat ce prefera confortul, cum preferi tu acum, un baiat care se inbraca sport?
Daca sti sa vorbesti vei fi la fel de respectata de cei de langa tine si in rochita si multe inele si inbracata sport. Sper ca am putut sa iti fiu de ajutor. Bye! Bye!

| HoneyR a răspuns:

Desi ai pus intrebarea pentru baieti imi permit sa iti dau si eu un raspuns din perspectiva mea de care spre sa ti cont. Un baiat te place pentru ceea ce esti, tu esti o fata sport asa cum a zis si tu nu trebuie sa te schimbi doar ca sa te placa baieti incearca sa fi tu si nu mai pune la suflet tot ce zic alti unele fete sunt mai feminine altele nu eu de exemplu pot sune ca sunt intre adica imi place sa ma dau cu sk8 si sa fac basket dar imi place si sa ma fardez iar cine ma place ma place asa cum sunt si nu imi e rusine ca ma dau pe sk8 incearca sa fi tu iar cine te place te place asa cum esti. De ce sa fi o copie ca toate celelalte mai bine fi tu cea care se remarca din multime prin faputul cum arata :* sper ca te.am ajutat... funda?

| Reek54 a răspuns:

Sa ramai asa cum esti...
Mie genul asta de fata imi place...
Nu orice fitoasa cu straturi de machiaj pe fata laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci baietii la capitolul machiaj sunt ceva de genu :
Fara! Da mai bine cu! big grin
O fata eleganta cu o tinuta mai studiata arata mai mult putere, putere si de seductie. Si bineinteles ca atrage baieti pe masura.