| iubi_duby75 a întrebat:

Inghetata la ce ajuta? cu ce te face mai frumoasa inghetata ca o mananci?laughing

11 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Te face mai rece, mai ice, asta daca esti in calduri laughing In rest e foarte gustoasa, dar excesul dauneaza grav siluetei.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Tu mananci sa te faci mai frumoasa?
Din cat stiu eu inghetata e ceva dulce care te racoreste pe moment.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Te ingrasasmug
Si ce daca?laughing) eu tot mananchee hee. oricum vreau sa ma ingras:d

| BRG a răspuns:

Se declanşează hormonul fericirii.

| hippiemuslim a răspuns:

Cu ce ai vrea sa te ajute? Creier nu-ti da. Te face obeza, iar asta poate fi privit ca un factor de frumusete, unele specii de animale gasesc fermecatoare chestia asta.

| irina20 a răspuns:

Nu te face nici mai frumoasa, nici mai desteapta decat esti.Doar ca-i foooarte buna happy

| Luori a răspuns:

Brb, mă duc să îmi cumpăr o inghetată!

| nestlebaby a răspuns:

Ajuta papilele gustative sa fie fericite laughing)

| Neghinitza_8409 a răspuns:

Te face mai frumoasa pentru ca "daca te simti bine, arati bine" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand mananc ma simt mai binelaughing
si nici nu ingrasalaughing)
doara'i lapte praf cu aromelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se declanseaza hormonul fericirii si daca esti fericita implicit esti si frumoasa! Caci atunci cand mananci inghetata ai o stare de fericire care te inalta, te face sa zambestihee heechiar azi am mancat inghetata!