| Catrice a întrebat:

Cum mănânci înghețata pe strada?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stiu cu mana sau cu gura?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iau cornet, sau pe bat.
Ling si musc.

| Drimmero a răspuns:

Pe toata, fara sa las nicio parte pentru acasa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai tin de bat sau de cornet eventual (da nu mereu) si incep procesul efectiv de mancat de inghetata. Sa am grija sa nu dau si pe mine, ca mi s-a mai intamplat, si numai scarile de bloc stiu pe unde am fost sa ma sterg fara sa ma vada cineva happy

| SilentRain a răspuns:

Cu doua mâini

| Plato a răspuns:

Ca si cum nu te-ar vedea nimeni.winking

| laSoledad a răspuns:

La pahar cu lingurita, intotdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea mănânc îngheţată pe stradă, în timp ce merg vreau să zic.În general nu îmi place să mănânc din mers, fie că e vorba de îngheţată, fie că e vorba de mâncăruri de tip fast-food.Prefer să mă aşez undeva, să mănânc, apoi să plec mai departe.

| lilith16 a răspuns:

Nu mananc, in general nu mănânc deloc nici mâncare nici nimic in public, e iritant

| llleo a răspuns:

Elegant.