| DrDeath a întrebat:

Intrebare pentru. fete! Ce parere aveti de baietii cu pierce in limba?
Vreau mai multe pareri deoarece toate fetele au spus ca e...(nu va spun pentru ca var putea influenta raspunsul)

Răspuns Câştigător
| rukimika a răspuns:

Eu cred ca e super cool, fa-ti, calr ca nu toate fetele vor aprecia, insa eu te incurajez

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Nu as vrea sa sarut un baiat cu pierce in limba. Sincer nu imi place deloc. Nu imi plac de obicei baieti care au pierce'uri nici ni limba, nici in nas, nici nicaieri.

Răspuns utilizator avertizat
| JustSimple a răspuns:

Golani.Imi pare rau.Parerea mea.

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Heyhappy
depinde...la unii le sta fain mai ales daca ''el''ii dragut:X.dar la niste vagabonzi.neah...

| romancuta02 a răspuns:

Mie personal nu imi plac astfel de baieti, imi dau impresia ca vor sa iasa in evidenta si nu stiu cum si de aia isi pun piercing-uri prin diferite zone ale fetei. Orice persoana impresioneze prin caracterul sau si nu prin haine, aspect, tatuaje sau mai stiu eu ce.Asta ii parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal nu-mi plac mi se pare ca vor sa iasa in evidenta

| deeutsss a răspuns:

Mie-mi plaaaac tipii cu pierce in limba! laughing)

| Carllaaa a răspuns:

Foarte smecher.b-)