| Alissya97 a întrebat:

`Saluut`;*
Am o intrebare puppy dog eyes
Ce parere aveti voi despre fetele/baietii >indrazneti`:?
Sau despre cei/cele care sunt directe si iti spun in fata ce au de spus nu pe ocolite?(:
Funda`!love struck

Răspuns Câştigător
| Bubu_5492 a răspuns:

Sunt oki, adica mie personal niciodata nu mi-au placut baietii care care se ascund dupa deget, sau au vrajeala de aia ieftina "sa cucereasca"(si o folosesc cu toatehee hee )
spune in fata ce ai de zis, daca sunt de acord e ok, dau nu, mai incearca.
bine, acum depinde si pana unde se rezuma "indrazneala"astalaughing.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Depinde cat de directi sunt.Si cand de buni se cred. E o placere sa demonstrezi din cand in cand altora ca sunt slabidevil

| тecнιннιlα a răspuns:

Prefer genul de pers cu initiativa. si sa`mi spuna in fata ce are de spus, nu sa barfeasca happy. Dar o mare parte sunt invers decat vrem noi happy.

| alexaaa a răspuns:

Eu apreciez pers care sunt sincere.numi plac pers care spun 1000 de lucruri pentru a nu spune parerea lor sincera.baietii indrazneti sunt OK atata timp cat nu sunt idioti. a fi indraznetz este o calitate... dar daca esti prost si nu stii cum sa o folosesti, degeaba...winking

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Eu apreciez un baiat indraznetz ( cu tupeu nu prea timid ) atunci cand trebuie sa fie... happy si il apreciez mai mult INNDRAZNET si cu tupeu decat pe kel care te ia pe okolithe pentru ca nu ajungi nicaieri ESTE foarte bine sa fii tupeist (indraznetz) dar unde trebuie si cu cine. mie una imi plac astia mai indraznetisi mai tupeisti... pentru ca am prieteni timizi si m.am saturath sa. i vad asa. DECI MAI bine DIRECT SI TUPEIST decat TIMID SI bobo. parerea meah big grin

| MariusPopa a răspuns:

Este bine sa fii direct/a.Mult mai bine decat sa minti sau sa ascunzi.

Răspuns utilizator avertizat